Close
(0) مورد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
همه گروهها
  محصولات ویژه

  کیف مجلسی چرم زنانه V75

  4،770،000 ریال
  کیف مجلسی زنانه به رنگ های عسلی و مشکی و قهوه ای تولید می گردد. این کیف معمولا بصورت ترکیبی از دو رنگ تولید می شود که قسمت داخل کیف و دسته دوشی کیف همرنگ است.

  کیف چرم دوشی زنانه v73

  3،390،000 ریال
  ۷۳V کیف زنانه چرمی توضیحات: این کیف زنانه چرمی با داشتن سایز نسبتا بزرگ کاملا اصیل به نظر میرسد و علاوه بر اینکه میتواند تمام لوازم مورد نیاز شما را در خود جای دهد، تیپ ظاهری شما را نیز جذابتر از همیشه نشان خواهد داد. اگرمایلید در مهمانیها و مجالس شیک پوش تر از همیشه دیده شوید انتخاب این کیف گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

  کیف چرم مجلسی زنانه V79

  4،037،000 ریال
  V۷۹ کیف زنانه مجلسی چرم این کیف با داشتن سایز مناسب کاملا به چشم میاید و علاوه بر اینکه میتواند تمام لوازم مورد نیاز شما را در خود جای دهد ، جایگاه والای شما را نسبت به دیگران به نمایش میگذارد . اگرمایلید در مهمانیها و مجالس شیک پوش تر از همیشه دیده شوید انتخاب این کیف گزینه مناسبی برای شماست و یا اگر قصد دارید عزیزی را با یک هدیه شایسته غافلگیر کنید ،انتخاب این کیف دستی را به شما توصیه می کنیم .

  کیف زنانه مجلسی چرم ترکیبی V107

  2،350،000 ریال
  کیف مجلسی زنانه چرم ترکیبی V۱۰۷ كيف دستي: این کیف ترکیبی از چرم مصنوعی و طبیعی می باشد و چرم به كار رفته در اين كيف از چرم طبيعي گاوي تبريز مي باشد/ وجود برش هاي روي كيف زيبايي كيف V ۱۰۷ را دوچندان كرده است و دسته ي ظريف آن كيف را مناسب براي خانم هاي شيك پوش كرده است.

  کیف مجلسی چرم زنانه V100

  6،830،000 ریال
  کیف مجلسی چرم زنانه V۱۰۰ كيف دستي: كيف چرم زنانه / كيف دستي چرم زنانه/ كيف مجلسي چرمي زنانه رنگ هاي موجود: زرشكي/سبز/عسلي/مشكي به صورت تك رنگ و تركيب مشكي قرمز/سبز قهوه اي/قهوه اي عسلي چرم به كار رفته در اين كيف از چرم طبيعي گاوي تبريز مي باشد/ وجود برش هاي روي كيف و قفل جديدطلايي آن زيبايي كيف V۱۰۰ را دوچندان كرده است و دسته ي ظريف آن كيف را مناسب براي خانم هاي شيك پوش كرده است.

  کیف مجلسی چرم زنانه V84

  2،130،000 ریال
  کیف مجلسی چرمی زنانه V۸۴ : کیف زنانه چرمی ، کیف اسپرت زنانه چرمی ، کیف یک طرفه زنانه ، این کیف از ساخته شده از چرم گاوی می باشد.

  کیف مجلسی چرم زنانه V88

  4،380،000 ریال
  کیف مجلسی چرمی زنانه V۸۸ این کیف چرم طبیعی از چرم گاوی اصل تبریزتهیه شده که چرم آن کاربری شده و به فرم زیبایی تغییر یافته است. در ساخت این کیف سعی شده ضمن حفظ خصوصیت کوچک و کم حجم بودن از فضای داخلی مناسب جهت استفاده خانمها برخوردار باشد. کیف مورد نظر دارای دوخت ظریف و به صورت دودوخت است که استحکام و زیبایی آن را دوچندان کرده و دسته های آن به گونه ای در نظر گرفته شده که از این کیف زیبا هم به صورت رودوشی و هم به صورت دستی می توان استفاده نمود.
  Filters
  تنظیمات
  جستجو
  Loading...
  Loading...
  Loading...

  پیشنهاد ما

  Loading...