Close
(0) مورد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
همه گروهها
  Filters
  تنظیمات
  جستجو

  کیف کارت ویزیت و کارت بانک

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  جای کارت اعتباری CH5

  300،000 ریال
  جای کارت اعتباری CH5 جای کارت اعتباری CH5 استفاده از این کیفهای مخصوص کارت اعتباری تا حدود زیادی به شما کمک می کند جهت حفظ ونگهداری آنها در مقابل آسیب دیدگی و یا گم شدن و نیز دسترسی سریعتر و آسانتر به آنها در بین لوازم داخل کیف و حتی در داخل جیب پیراهن ، که بسیار شیک تر و با کلاس تر خواهد بود زمانی که برای ارائه کارت ویزیتتان و یا کارت های اعتباری خود آن را از کیف مخصوص کارت اعتباری در آورده و ارائه دهید .

  جای کارت اعتباری S9

  58،800 ریال
  جای کارت اعتباری S9 استفاده از این کیفهای مخصوص کارت اعتباری تا حدود زیادی به شما کمک می کند جهت حفظ ونگهداری آنها در مقابل آسیب دیدگی و یا گم شدن و نیز دسترسی سریعتر و آسانتر به آنها در بین لوازم داخل کیف و حتی در داخل جیب پیراهن ، که بسیار شیک تر و با کلاس تر خواهد بود زمانی که برای ارائه کارت ویزیتتان و یا کارت های اعتباری خود آن را از کیف مخصوص کارت اعتباری در آورده و ارائه دهید .

  کیف کارت اعتباری چرم طبیعی پارینه مدل 1-CH25

  540،000 ریال 600،000 ریال
  ابعاد: ۱×۷,۵×۱۱ سانتیمتر وزن: ۶۵ گرم

  کیف کارت اعتباری چرم طبیعی پارینه مدل CH25

  540،000 ریال 600،000 ریال
  ابعاد: ۱×۷,۵×۱۱ سانتیمتر وزن: ۶۵ گرم

  کیف کارت اعتباری چرم طبیعی پارینه مدل CH25-7

  540،000 ریال 600،000 ریال
  ابعاد: ۱×۷,۵×۱۱ سانتیمتر وزن: ۶۵ گرم

  کیف کارت ویزیت و مدارک PS26

  400،000 ریال
  کیف کارت ویزیت و مدارک PS۲۶ کیف مدارک چرم گاوی به رنگ عسلی ، قهوه ای و عنابی تولید می گردد. این کیف مدارک هم مردانه و هم زنانه می باشد. با توجه به طراحی قالب جدید این نمونه تعداد زیادی جای عابر بانک در آن قرار داده شده است در ضمن جای مخصوص کارت ملی و گواهینامه قدیمی در آن قرار داده شده است. نوع چرم این کیف مدارک فلوتر و یا میلینگ می باشد. کیف مدارک چرم گاوی ,کیف کارت ویزیت ,کیف کارت ,کیف کارت عابر بانک ,کیف چرم عابر بانک ,هادایای تبلیغاتی چرم ,کیف چرم تبلیغاتی

  کیف کارت ویزیت و مدارک S9/1

  250،000 ریال
  کیف کارت ویزیت و مدارک S۹/۱ استفاده از این کیفهای مخصوص کارت اعتباری تا حدود زیادی به شما کمک می کند جهت حفظ ونگهداری آنها در مقابل آسیب دیدگی و یا گم شدن و نیز دسترسی سریعتر و آسانتر به آنها در بین لوازم داخل کیف و حتی در داخل جیب پیراهن ، که بسیار شیک تر و با کلاس تر خواهد بود زمانی که برای ارائه کارت ویزیتتان و یا کارت های اعتباری خود آن را از کیف مخصوص کارت اعتباری در آورده و ارائه دهید .

  کیف کارت ویزیت و کارت بانک

  Filter by:

  Clear All
  Min: 58،800 ریال Max: 540،000 ریال
  ريال58800 ريال540000
  تولید کنندگان